instagramtr

Güncelleme: Teknik nedenlerden dolayı Soru Cevap Bölümü kapatılmıştır. Instagram ile ilgili her türlü yardım sorularınız için blog içerisindeki ilgili konuların altına yorum olarak yazdığınızda en kısa zamanda sizlere dönüş yapılacaktır..

Yaklaşık 2 ay önce kurulan Türkiye’nin Instagram Rehberi InstagramTr kısa sürede günlük okuyucu sayısını binlere yükseltti.

Instagram hakkında güncel bilgiler, uygulamalar, etkinlikler ve ipuçları ile daha iyi bir uygulama deneyimi sunan InstagramTr, aynı zamanda kullanıcılarına ücretsiz olarak yardım desteği sunmaktadır.

Bir süredir uzman.semiyun.com adresi üzerinden kullanıcıların sorularına bundan sonra kendi platformumuz yardim.instagramtr.net adresi üzerinden devam edeceğiz.

yardim-instagramtr

Bizlere günün her saati ücretsiz olarak Soru Cevap sitemiz üzerinden karşılaştığınız sorunları bize yazarak yardım alabilirsiniz.

Question2Answer üzerinde kurduğumuz Soru Cevap platformunun kullanımı gayet basittir. E-posta adresiniz ve belirleyeceğiniz bir kullanıcı adı ile hızlı bir kayıt oluşturarak kullanabileceğiniz platformda bir soru sorarak yardım alabilirsiniz.

Hem sizin hemde sizden sonra başka kullanıcılarında sorularını hızlı cevap bulabilmeleri açısında tavsiyemiz sorunuzu bir-iki cümle ile kısa ve net bir şekilde yazmanız yönünde olacak. Uzun yazılan başlıklar cevaplanmadan önce moderatörler ve yöneticiler tarafından içeriğe ve seo’ya uygun bir şekilde tekrardan düzenlenecektir.

Sorunuzun hızlı ve doğru bir şekilde cevap alınması için örnekte verilen görseldeki gibi bir soru oluşturabilirsiniz.

Doğru soru;

yardim-instagram-soru

Yanlış Soru;

yanlis-soru-1yanlis-soru-2

Günün her saati, ücretsiz olarak yardım almaya başlamak için yardim.instagramtr.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gezi Parkı Olayları Instagram Blogunda başlıklı makalemizde #occupygezi, Direngeziparki ve Gezi Parkı Facebook hakkında bilgiler verilmektedir.