Paylaşmak Güzeldir
 

Son olarak Windows Phone sürümünü yayınlayan Instagram, bu sayede milyonlarca yeni kullanıcıya merhaba dedi. Aylık 150 milyon aktif kullanıcı tarafından kullanılan Instagram, yeni platformu ile kullanıcı sayısını yakın zamanda 200 milyona çıkarmayı hedefliyor.

Facebook’un desteğini arkasına alan Instagram, video paylaşım özelliği sayesinde sosyal ağlarda en popüler dönemlerini yaşıyor. Her gün 55 milyon fotoğraf paylaşıldığı ve 1.2 milyar beğeni gerçekleşen uygulamada bugünlerde takipçi sayıları ön plana çıkıyor. Hashtag yöntemi ile beğeni ve takipçi sayısını arttırmayı düşünen kullanıcılar bu işlemin yavaş ve geçici olmasından dolayı güvenli bir şekilde takipçi ve beğeni satın alma alternatiflerine yönelmeye başladı.

instatakipci

Yeni nesil takipçi satış sitelerinden birisi olan instatakipci.com kullanıcılarından hiçbir şekilde Instagram kullanıcı adı ve şifresini talep etmeden gerçek ve aktif takipçi satışını güvenilir ve hızlı bir şekilde yapıyor. Takipçi paketlerinde yabancı ve türk gerçek kullanıcıların gönderildiği sitede aynı zamanda resimlere beğenide alınabiliyor. Minumum 500, maksimum 50k takipçi satın alınabildiği instatakipci.com’da siparişler otomatik işlem sırasına göre en geç 3 saat içerisinde teslimatları gerçekleştiriyor. Aynı zamanda beğeniler ise anlık olarak işleme alınarak dakikalar içerisinde sistem tarafından gönderiliyor.

Güvenilir ödeme sistemlerinden birisi olan PayPal ile satışların yapıldığı sitede, 7/24 sorulara cevap veren bir teknik ekip destek sunuyor. Sizlerde güvenli ve hızlı bir şekilde Instagram üzerinde takipçi ve beğeni kazanmak istiyorsanız instatakipci.com adresinden sisteme giriş yaparak başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Instagram & Vine Karşılaştırma [İnfografik] başlıklı makalemizde instagram, Instagram & Vine ve Instagram ve Vine hakkında bilgiler verilmektedir.