instagam-follow

Her sosyal ağda olduğu gibi Instagram’da da kullanıcıların en çok önem verdiği konularında başında takipçi sayıları geliyor. Özellikle Instagram’ı yeni kullanmaya başlayanlar takipçilerinin az olduğu ve beklentilerinin altından kaldığından şikayet ediyor.

İlk zamanlarda yazmış olduğumuz Takipçi Arttırma Yöntemleri yazısından takipçilerinizi doğal olarak nasıl arttırabileceğinizden bahsetmiştik. Bu süreç biraz yavaş olduğu için bunlara ek olarak takipçi arttırma işini hızlandıran ve size takipçi gönderen sitelere de yer verdik.

Ücretsiz Instagram Takipçi Arttırma Siteleri

Ücretsiz Instagram Takipçi Kasma Siteleri

Bir önceki yazımızda olduğu gibi bu yazımızda da takipçi arttırma siteleri konusunda bilgilendirme yapalım. Bu sitelere Instagram hesabınız ile giriş yaparak sistemde kayıtlı olan diğer kullanıcıları takip ederek belli krediler kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu kredileride sizlere takip etmek isteyen kullanıcılara harcıyorsunuz. Örneğin 50 kullanıcı takip ederek 250 kredi kazandınız. Sizi takip edecek her kullanıcıya 2 kredi verecek varsayarak, bu krediler ile 125 takipçi kazanabilirsiniz. Burada kredinizi ne kadar yüksek tutarsanız takipçi kazanma olasılığınız daha çok olur. Önemle hatırlatalım; bu sitelere Instagram hesabınız ile giriş yaparak bazı izinler veriyorsunuz. Bu da ileriki günlerde güvenlik zaafiyetlerine yol açabilir.

Güncelleme: Güvenlik sebebiyle ücretsiz takipçi arttırma siteleri listeden çıkarılmıştır. Son zamanlarda bu tarz siteler üzerinden yaşanan hesap çalınmaları nedeniyle güvenilir olmayan siteler çıkarılıp yerine ücretli ama daha güvenli takipçi arttırma siteleri eklenmiştir.

1. http://www.instagramtakipcisatinal.net (Türkiye’nin En Büyük ve En Güvenilir Sitesidir , Anında takipçiler teslim ediliyor)

2. http://www.instagramtakipciarttirma.com (Anında takipçiler teslim ediliyor.Üyelerde düşüş olmasına karşılıkta geri üye gönderme garantileri mevcuttur.)

3. Ücretsiz : http://www.instagramtr.net/instagramtr-ucretsiz-takipci-uygulamasi/ sitesi var. İnstagramTR ‘ye Ait Ücretsiz Türk İnstagram Takipçi Arttırma Sitesidir.

4. http://instagramtakipcisatinal.in %100 Türk , Takipçi ve Beğeni Satılan , Güvenilir Bir Sitedir.

5. http://www.likeall.org (Ücretsiz takipçi arttırmak için en kolay yol.)

6. http://www.gorunum.org/ (Ücretsiz olan site. Ayrıca sitede ücretsiz instagram takipçi ve beğeni  kazanıyorsunuz. Likeall ile aynı mantığa sahip olan sitenin sahipleri türk.)

7. http://www.addmefast.com/ (Tamamen ücretsiz olan site ile instagram takipçi ve beğeni arttırabilirsiniz.)

Bir önceki yazımız olan Instagram İçin Su Altında Fotoğraf Çekimi başlıklı makalemizde instagram, instagram su altı ve lenstagram hakkında bilgiler verilmektedir.