instagam-follow

Her sosyal ağda olduğu gibi Instagram’da da kullanıcıların en çok önem verdiği konularında başında takipçi sayıları geliyor. Özellikle Instagram’ı yeni kullanmaya başlayanlar takipçilerinin az olduğu ve beklentilerinin altından kaldığından şikayet ediyor.Bu Şikayet neticesinde neredeyse tüm instagram kullanıcıları kendilerini takipçi arttırmak için yöntemlere yöneliyorlar kimi ücretsiz instagram takipçi arttırma siteleri arıyor kimi ücretle instagram takipçi satın alıyor.Diğer sosyal ağlardan farklı olarak instagramın daha iç içe sıcak bir ortam olduğu konusunda herkes hem fikir durum böyle olunca insanlar ister istemez takipçi arttırmaya yöneliyor ve haklılarda işte o yüzden biz de türkiye’nin instagram otoritesi instagramTR olarak sizlere bu konuda en doğru kılavuzu hazırlamaya karar verdik. Çok fazla lafı uzatmadan hemen başlayalım.İlk zamanlarda yazmış olduğumuz Takipçi Arttırma Yöntemleri yazısından takipçilerinizi doğal olarak nasıl arttırabileceğinizden bahsetmiştik. Bu süreç biraz yavaş olduğu için bunlara ek olarak takipçi arttırma işini hızlandıran ve size takipçi gönderen sitelere de yer verdik.

Ücretsiz Instagram Takipçi Arttırma Siteleri

Ücretsiz Instagram Takipçi Kasma Siteleri

Instagram Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bir önceki yazımızda olduğu gibi bu yazımızda da takipçi arttırma siteleri konusunda bilgilendirme yapalım. Bu sitelere Instagram hesabınız ile giriş yaparak sistemde kayıtlı olan diğer kullanıcıları takip ederek belli krediler kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu kredileride sizlere takip etmek isteyen kullanıcılara harcıyorsunuz. Örneğin 50 kullanıcı takip ederek 250 kredi kazandınız. Sizi takip edecek her kullanıcıya 2 kredi verecek varsayarak, bu krediler ile 125 takipçi kazanabilirsiniz. Burada kredinizi ne kadar yüksek tutarsanız takipçi kazanma olasılığınız daha çok olur.

İşte Sizin için aşağıda bizimle alakası olmayan fakat Türkiye’deki en popüler güvenli instagram takipçi arttırma ve satış işlemini gerçekleştiren siteleri yanlarına özelliklerini ekleyerek listeledik :

1. http://www.instagramtakipcisatinal.net (Türkiye’nin En Büyük ve En Güvenilir Sitesidir , Anında takipçiler teslim ediliyor)

2. http://www.instagramtakipciarttirma.com (Anında takipçiler teslim ediliyor.Üyelerde düşüş olmasına karşılıkta geri üye gönderme garantileri mevcuttur.)

3. Ücretsiz : http://www.instagramtr.net/instagramtr-ucretsiz-takipci-uygulamasi/ sitesi var. İnstagramTR ‘ye Ait Ücretsiz Türk İnstagram Takipçi Arttırma Sitesidir.

4. http://instagramtakipcisatinal.in %100 Türk , Takipçi ve Beğeni Satılan , Güvenilir Bir Sitedir.

Sizin için incelediğimiz yukarıdaki siteler aracılığı ile ücretli ve ücretsiz olarak instagram takipçi arttırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz .

Yukarıdaki sitelerin herhangi bir sorun çıkarması durumunda bize destek hattından ulaşıp sorununuzu dile getirebilir veya konuya yorum atarak sorununuzu çözmemizi sağlayabilirsiniz.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz , başka yazılarımızda görüşmek dileğiyle.

Bu Konu ile ilgili : ‘ instagram takipçi hilesi ‘ Başlıklı makalemiz ilginizi çekebilir.

Dikkat : Size daha fazla yardımcı olabilmemiz için lütfen herhangi bir sorunda yorumlarınızı aşağıdaki bölümden yapın ve biz 24 saat içinde cevaplayalım.

Türkiye’nin En Büyük İnstagram Otoritesi ( İnstagramTR )

Bir önceki yazımız olan Instagram'da En Popüler 50 Marka başlıklı makalemizde instagram, instagram brands ve instagram marka hakkında bilgiler verilmektedir.